نمایشگاه حیوانات خانگی چین

 

نمایشگاه بین المللی حیوانات خانگی چین معمولا در شهر گوانگجو همزمان با نوروز در ایران برگزار می شد ولی در سال جاری زمان آن به آبان تغییر یافته است. زمان جدید این نمایشگاه از ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه و در مجموعه نمایشگاهی گوانگجو خواهد بود.

با رونق اقتصادی در چین در سال ­های اخیر و بهبود وضعیت اقتصادی خانواده ها مانند تمامی جوامع مدرن امروزی صنعت حیوانات خانگی نیز در چین بسیار فعال شده است. مخاطبان این نمایشگاه تجاری عمدتا فعالین صنعت حیوانات خانگی در موضوعات خدمات نگهداری، غذا و خوراک حیوانات، دارو و درمان حیوانات خانگی، تجهیزات نگهداری از حیوانات خانگی و لباس و پوشاک حیوانات همچنین سایر خدمات مربوط به نگهداری از آنهاست.

با توجه به بازار بزرگ حیوانات خانگی در چین اگر در هر یک از رشته های فوق فعالیت تولیدی دارید این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای ارایه محصولات خود به بازار بزرگ چین است. البته علاوه بر مشتریان چینی بازدید کنندگانی از تمام نقاط دنیا برای یافتن تامین کننده مناسب در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. همچنین برای یافتن تامین کننده مناسب نیز می توانید فرصت های زیادی در این نمایشگاه تجربه کنید.

در صورت علاقه به شرکت در این نمایشگاه و داشتن غرفه و ارایه محصولات خود، شرکت وین ورد با سابقه برگزاری نمایشگاه های صادراتی در چین می تواند راهنما و مشاور خوبی برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست