نمایشگاه مبلمان CIFF

 

چهل و پنجمین دوره نمایشگاه مبلمان چین CIFF از روز دوشنبه ۶ مرداد آغاز خواهد شد و تا پنجشنبه ادامه خواهد یافت. این نمایشگاه در شهر گوانگجو و در مجموعه نمایشگاهی پاژو برگزار خواهد شد و شامل قسمتهای زیر خواهد بود:

 • مبلمان خانگی
 • دکوراسیون منزل
 • مبلمان باغی و بیرون منزل
 • مبلمان اداری
 • نمایشگاه ماشین آلات صنعت چوب و ماشین آلات صنعت مبلمان INTERZUM

برگزاری این نمایشگاه در این زمان سال تا کنون بی سابقه بوده است و امسال به دلیل شیوع بیماری در چین و سایر نقاط جهان، این نمایشگاه در زمان ثابت هر ساله که در انتهای ماه اسفند و ابتدای ماه فروردین بود برگزار نشد. در ادامه نگاهی به سوابق این نمایشگاه خواهیم داشت. این نمایشگاه به صورت معمول سالانه سه بار و در دو شهر شانگهای و گوانجو برگزار می شود.

نمایشگاه مبلمان منزل و اداری شانگهای

روال برگزاری این نمایشگاه به صورت سالانه و در ماه شهریور است. این نمایشگاه ترکیبی از نمایشگاه منزل و اداری و دکوراسیون همچنین ماشین آلات و تجهیزات است. البته بخش اداری این نمایشگاه معمولا محدودتر از بخش خانگی و در دو سالن است. به دلیل بازدید بیشتر خریداران خارجی از این نمایشگاه و فصل برگزاری آن که معمولا پایان سال میلادی است، بخش خانگی معمولا پر رونق تر از سایر نمایشگاه های مبلمان در چین است. در سالیان اخیر شرکت­های چینی با طرح­های جدید و بومی چین پیشرفت قابل توجهی در مبلمان داشته و این نمایشگاه که پیشتر صرفا الگو­های نمونه برداری شده از طرح های غربی بود تبدیل به نمایشگاهی برای ارایه آخرین مدل­های طراحان چینی شده است.

درصورتیکه قصد بازدید و انتخاب نمونه برگزیده از مبلمان اداری در چین را داشته باشید این نمایشگاه محل مناسبی خواهد بود. علیرغم حضور کمتر شرکت­های مبلمان اداری نسبت به نمایشگاه بهاره مبلمان اداری در گوانگجو، اکثر شرکت­های خوب مبلمانی در این نمایشگاه نیز حضور دارند و امکان انتخاب طرح های خوب برای تکمیل سبد کالای خود خواهید داشت.

در سه سال اخیر این نمایشگاه در دو مجموعه نمایشگاهی جدید و قدیم شانگهای برگزار می شود. البته بعضی از شرکت کنندگان برای اینکه شانس دیدار با مشتریان خود را بیشتر کنند در هر دو مجموعه غرفه می گیرند. به دلیل وسعت این دو مجموعه نمایشگاهی و فاصله زیاد آنها از هم باید برای بازدید از هرکدام روزهای جداگانه­ای را اختصاص داد. به طور قطع بازدید کامل از یک مجموعه نمایشگاهی در یک روز امکان پذیر نیست و اگر به فکر بازدید کامل هستید برای هر یک از مجموعه های نمایشگاه دو یا سه روز را باید اختصاص دهید.

سفر به شانگهای و بازدید از نمایشگاه

بهترین راه سفر به شانگهای پرواز با خطوط هوایی ماهان است. در ایام برگزاری نمایشگاه با وجود حجم بسیار زیاد هتل ها در شانگهای باز هم یافتن هتل در مکان مناسب دشوار بوده و بهتر است از چند ماه قبل از نمایشگاه هتل خود را رزرو کنید. برای جلوگیری از ازدست دادن زمان زیاد در ترافیک این شهرب به دلیل استفاده از تاکسی، به ویژه در زمان اوج ترافیک در هنگام رفت و برگشت از نمایشگاه، پیشنهاد میشود از خطوط مترو استفاده نمائید.

توصیه ما رزرو هتلی مناسب در نزدیکی یکی از خطوط مترو نزدیک به نمایشگاه است. همچنین برای صرفه جویی در زمان بهتر است قبل از سفر نسبت به ثبت نام در سایت نمایشگاه برای دریافت کارت نمایشگاه اقدام نمائید، تا در صف ­های طولانی روزهای ابتدایی نمایشگاه زمان کمتری از دست دهید. به خاطر داشته باشید، هرگز از فروشندگان دوره گرد اطراف نمایشگاه کارت ورود به نمایشگاه نخرید. این کارتها جعلی بوده و اجازه ورود به نمایشگاه با این کارتها به شما داده نخواهد شد.

نمایشگاه مبلمان منزل گوانگجو

این نمایشگاه هر ساله در اواخر اسفند ماه برگزار می شود. در این نمایشگاه مجموعه بسیاری کاملی از تولید کنندگان مبلمان منزل، دکوراسیون و تزیینات و اکسسوری منزل حضور دارند. علاوه بر شرکتهای تولید کننده محصولات مبلمانی تولید کنندگان مواد اولیه و انواع چرم و پارچه مبلمانی نیز در این نمایشگاه محصولات خود را ارایه می کنند.

البته در سالهای اخیر به دلیل شرایط خاص گمرکی در ایران واردات کامل مبلمان منزل از خارج از کشورکاهش محسوسی داشته و در حال حاضر تقریبا غیر ممکن است. ولی اگر به دنبال یافتن مدل­های جدید برای تنوع دادن به محصولات خود یا پیدا کردن تامین­کنندگان پارچه و چرم خاص و جدید برای صنعت مبلمان هستید بازدید از نمایشگاه را به شما توصیه می کنیم.

علاوه برای محصولات چینی، اخیرا کشورهای خارجی نیز حضور گسترده ای دارند. تولید کنندگان مبلمان چوبی از مالزی و تولید کنندگان مبلمان منزل از ترکیه هر کدام سالن­های خاصی را به محصولات خود اختصاص می­دهند. همچنین شرکت­های زیادی از سایر کشورهای آسیایی مانند ویتنام، تایلند و ………… در این نمایشگاه حضور دارند.

نمایشگاه مبلمان اداری گوانگجو

این نمایشگاه از نظر کمیت بزرگترین نمایشگاه در نوع خود در دنیا است. جهت برگزاری این نمایشگاه از کلیه سالن­ها و غرفه­های مجموعه بزرگ نمایشگاهی پاژه و همچنین چندین سالن موقت چادری اسغال میشود. در این نمایشگاه مجموعه بزرگی از محصولات مبلمان اداری شامل:

 • میز های اداری
 • صندلی اداری
 • پارتیشن و مبلمان فضای اداری
 • صندلی و مبلمان آمفی تئاتری
 • مبلمان و صندلی فضاهای عمومی
 • انواع قطعات و ابزار و یراق مبلمان اداری
 • مواد اولیه صنعت مبلمان
 • ماشین آلات صنعت چوب
 • ماشین آلات دوخت و دوز خیاطی صنعت مبلمان
 • چرم و پارچه برای تولید مبلمان به نمایش گذاشته میشود.

اگر کسب و کار شما به هر نوعی با مبلمان اداری مربوط است، چه در زمینه فروش و تامین مواد اولیه و قطعات این صنعت فعال هستید چه تولید کننده، توزیع کننده و یا فروشنده بخشی از محصولات این صنعت هستید، بازدید از این نمایشگاه برای شما بسیار سودمند خواهد بوده و دستاوردهای با ارزشی خواهد داشت. در یک فرصت ۵ روزه طیف وسیعی از کل زنجیره تامین این صنعت از چوب و پلاستیک تا محصول نهایی و ابزار و ماشین آلات را کنار هم خواهید یافت.

سفر به گوانگجو و بازدید از نمایشگاه

به لطف برقراری پروازهای ماهان در چند سال اخیر به مقصد شهر گوانگجو، سفر مستقیم بدون توقف در فرودگاه­های دیگر در زمانی مناسب امکان پذیر شده است. این پروازها که معمولا در آخر وقت ایران تهران را به مقصد گوانگجو ترک می کنند، امکان استفاده از ساعات کاری در هر دو شهر مبدا و مقصد را به شما خواهد داد. برای بازدید از این نمایشگاه حداقل سه روز کامل را در نظر بگیرید، مخصوصا اگر اولین بازدید شما از این نمایشگاه است.

سفرهای درون شهری در گوانگجو نیز با مترو سریعتر و به صرفه تر خواهد بود البته چندین هتل نزدیک به نمایشگاه ساخته شده ولی در ایام نمایشگاه هزینه آنها بسیار بالا بوده و به دلیل دوری از مرکز شهر چندان محل مناسبی برای سکونت نیستند. توصیه می کنیم قبل از سفر هتلی در خود شره نزدیک به خطوط مرتبط با خط نمایشگاه و در نزدیکی مراکز خرید شهری رزرو کنید.

امسال با وجود برگزاری این نمایشگاه امکان سفر به چین جهت بازدید از این نمایشگاه به دلیل شرایط بسیار سخت گیرانه، سفر سایر ملیت­ها غیر ممکن خواهد بود. البته همکاران وین ورد مستقر در چین، همچون سال­ های گذشته در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و در صوت اطلاع از نیازمندی­های شما، امکان بررسی، جستجو و انتقال اطاعات امکان پذیر است.

شرکت وین ورد طی ۱۵ سال اخیر از کلیه نمایشگاه ­های مبلمان چین بازدید و اطلاعات وسیع و خوبی از این صنعت در بانک اطلاعاتی خود ذخیره کرده است. همچنین در آخرین دوره برگزاری نمایشگاه مبلمان اداری گوانگجو به عنوان غرفه­دار تجربه برگزاری نمایشگاه را نیز کسب کرده است.

در صورتیکه در جستجوی تامین کننده مناسب یا هر کالایی در صنعت مبلمان هستید یکی از خبره­ترین شرکت­هایی که در چین میتواند به شما یاری رساند وین ورد خواهد بود.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • محمد دهقان زاده
  جولای 28, 2020 4:17 ب.ظ

  سلام محمد دهقان زاده هستم یکی از مشتریان شما که پایه مانیتور ERGO از شما خرید میکنم
  و ما من در زمینه صوت و تصویر هست اگر کالایی داریند که به درد من بخورد لطفا اطلاع رسانی کنید

  پاسخ
  • سلام آقای دهقان زاده
   بلی حتما در اسرع وقت شما را در جریان محصولات جدید مرتبط با حیطه کاری شما قرار می دهیم.
   لطفا از طریق سایت و شبکه های اجتماعی وین ورد نیز با ما همراه باشید.

   پاسخ
 • سلام مطالبتون خیلی کاربردیه!
  مرسی

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست