مراحل معافیت مالیاتی مطابق با بخشنامه اخیر برای واحد های تولیدی 

 قابل توجه شرکت های تولیدی

به منظور اعمال معافیت مالیاتی برای شرکت های تولیدی نیاز به ثبت نام در سامانه ی جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص می باشد.

  1. در ابتدا از قسمت ثبت نام انبار ، در صفحه ی اول سایت اقدام به ثبت نام انبار نمایید. پس از بررسی اطلاعات ثبت نامی و دریافت پیامک تایید توسط مسئول انبار ، امکان ثبت نام شناسه ی شرکت به عنوان شرکت تولیدی در سایت فراهم خواهد شد.
  2. بدین منظور از قسمت ثبت نام تولیدی در صفحه ی اول سایت اقدام به ثبت نام تولیدی نمایید ، بعد از بررسی اطلاعات ثبت نام شده و تائید در سامانه، پیامک تائید که حاوی نام کاربری و رمز عبور است برای مدیرعامل ارسال خواهد شد.
  3. پس از تایید تولیدی شرکت ، در سامانه ی ای پی ال  از قسمت مشاهده ی وضعیت مالیاتی ، قسمت ثبت و ویرایش با کلیک بر روی دکمه­ی ادامه ، مالیات اعمال شده را صفر مشاهده خواهید کرد.

مراحل معافیت مالیاتی مطابق با بخشنامه اخیر

لازم به ذکر است که شرکت های تولیدی باید محصولات خود را  نیز در سامانه ی مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص ثبت نمایند تا از تسهیلات دیگری که در آینده اعمال خواهد شد بهره مند گردند.

نکته: سیستم انبار که بخشی از سامانه جامع تجارت هست در حال فعال سازی است.  ورود و خروج مواد اولیه و محصولات رصد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست