همانطور که پیشتر در بخش اول مقاله نمایشگاه های تایوان گفته شد، یکی از منابع اطلاعاتی بسیار مناسب برای انتخاب کالا و تامین کننده نمایشگاه ها هستند. در ادامه مقاله هفته گذشته سایر نمایشگاههای تایوان که در نیمه دوم سال برگزار می شوند را بررسی می کنیم.

ربات در نمایشگاه های تایوان 2

https://www.chanchao.com.tw/IntelligentAsia/

نمایشگاهی در مورد هوشمندی در صنعت. این نمایشگاه شامل چند بخش قالبهای صنعتی، اتوماسیون صنعتی و تجهیزات اتوماتیک خطوط تولید، پرینت سه بعدی و صنعت پرینتر سه بعدی و صنعت لجستیک است.

  1. Smart manufacturing and monitech

https://www.monitech.com.tw/

نمایشگاه تولید هوشمند

این نمایشگاه آخرین دستاوردهای تایوان در هوشمند سازی صنعتی را به نمایش می گذارد. آخرین تکنولوژی در هوش مصنوعی در صنعت، یکپارچه سازی اطلاعات در تولید، اینترنت اشیا و موضوع امنیت در هوش صنعتی، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا از موضوعات این نمایشگاه هست. اگر دنبال آخرین راهکارها برای هوشمند سازی تولید خود هستید بازدید از نمایشگاه را به شما پیشنهاد می کنیم. دوره بعدی این نمایشگاه در آپریل سال ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد.

نمایشگاه های تایوان 2

https://www.touchtaiwan.com/

نمایشگاه نمایشگر

این نمایشگاه تخصصی آخرین محصولات، آخرین تکنولوژی تولید و همه چیز درباره نمایشگر ها را به نمایش می گذارد. یکی از بهترین نمایشگاه ­ها برای تکمیل زنجیره تامین در صنعت نمایشگرها و مانتیور ها است. اگر به دنبال نمایشگر خاصی برای استفاده در محصولات خود هستید.

http://www.semicontaiwan.org/en/home

نمایشگاه نیمه رساناها تایوان

در این نمایشگاه خلاصه مفیدی از صنعت میکروالکترونیک را خواهید دید.  انواع سنسور ها، نمایشگرها، سفارشی سازی در صنعت الکترونیک، پرینت مدارهای چاپی،  ال ای دی و هر آنچه در صنعت الکترونیک به دنبال آن هستید در این نمایشگاه خواهید یافت.

در نمایشگاه های تایوان 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست