نمایشگاه بین المللی ماشین آلات تولید صنعتی

 

امسال این نمایشگاه با عنوان تازه “نمایشگاه بین المللی تکنولوژی تولید صنعتی” از تاریخ ۲۹ شهریور تا ۱ مهر در محل دایمی نمایشگاههای شنژن (Shenzhen World) برگزار خواهد شد. بیست سال از برگزاری اولین دوره این نمایشگاه در شهر شنژن می گذرد و این نمایشگاه برترین نمایشگاه از نوع خود در جنوب شرقی چین است.

با تغییر سریع روند تولید در چین از تولید کارگر محور به تولید صنعتی و خودکار این نمایشگاه با ارایه آخرین راهکارهای اتوماسیون تولید و ارایه ابزار و تکنولوژی به روز تولید رونق زیادی گرفته است.

نمایشگاه امسال شامل هشت بخش عمده زیر می باشد:

  • ماشین آلات برش کاری فلزات
  • ماشین آلات فرم دهی فلزات
  • تکنولوژی پرینت سه بعدی
  • ابزار و قطعات مصرفی صنعتی
  • ابزار اندازه گیری و کنترل دقیق
  • تامین صنعتی
  • کارخانه هوشمند و رباتیک
  • تکنولوژی تولید محصولات الکترونیک

طی چند سال اخیر با توجه به محدودیت­های داخلی و خارجی در زمینه واردات کالا به کشور، تولید داخلی رونق بیشتری داشته است. بنابراین در صورتیکه جهت به روزرسانی سیستم تولید خود به دنبال راهکارهای جدید هستید و یا ایده توسعه تولیدات خود را در سر دارید (تولید محصولات جدید نیازمند تامین ماشین آلات خاص یا یافتن تکنولوژی مربوطه می­باشد) این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای شما فراهم خواهد کرد.

 سفر به شنژن و بازدید از نمایشگاه

محل جدید نمایشگاه­های شنژن بسیار نزدیک به فرودگاه بین المللی این شهر است. مسلما پرواز مستقیم به این شهر راحت­ترین مسیر خواهد بود. اما اگر به هر دلیل امکان سفر مستقیم به این شهر را نداشتید با پرواز به شهر گوانگژو و استفاده از قطار سریع السیر با صرف مدت زمان یک ساعت به شهر شنژن خواهید رسید.

برای سفرهای داخل شنژن نیز استفاده از مترو یکی از راهکارهای مطلوب است. برای بازدید از این نمایشگاه بسته به مواردی که به دنبال آن هستید بین یک تا دو روز زمان نیاز خواهید داشت.

 خدمات شرکت وین ورد

اگر تصمیم به خرید و واردات ماشین آلات صنعتی و ملزومات تولیدی خود از کشور چین داشته باشید شرکت وین ورد می تواند در کل مسیر بازرگانی از ثبت سفارش و دریافت مجوز واردات تا عقد قرارداد با تامین کننده منتخب شما در چین و نظارت بر تولید، بازرسی و حمل و ترخیص در کنار شما بوده و مدیریت همه امور را عهده دار شود. خرید ماشین آلات صنعتی خاص یکی از تخصص­های تیم بازرگانی وین ورد بوده و تا کنون در تجهیز خطوط تولید بسیاری با شرکتهای تولیدی  و صنعتی داخل همکاری داشته ایم.

 آدرس وب سایت نمایشگاه

https://www.simmtime.com/home_en.htm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست